Chcete zvýšit prodej? Být lepší šéf? Přijďte na bezplatný seminář

- Reklama -

Chcete zlepšit fungování vaší firmy nebo své vlastní managerské schopnosti? Společnost Business Success, která u nás patří mezi špičku v koučování firem a jejich týmů, nabízí možnost zúčastnit se bezplatných úvodních seminářů na různá témata. Chce tak otevřít dveře potenciálním klientům.

S fungováním ve firmě je to podobné jako se vztahem – občas prostě potřebujeme nezávislou radu, abychom pochopili, co děláme špatně. Právě pro firmy jsou tu odborníci jako je společnost Business Success, která se zabývá jejich koučinkem prostřednictvím široké nabídky seminářů, tréninků a konzultací pro celé týmy i jednotlivce. Ty úvodní přitom nabízí zcela zdarma. Původně rakouská společnost Business Success, která dnes sídlí už v několika českých městech, chce tímto způsobem otevřít dveře dalším klientům a poukázat na kvalitu svých kurzů. V nich přitom za dvacet let svého působení vyškolila už téměř 10 000 společností.

Úvodní lekce přitom neslouží jen jako představení společnosti, ale poskytují plnohodnotné školení a první konkrétní odpovědi k vybrané problematice. Bezplatně se můžete zúčastnit třeba dvouhodinového semináře na téma: Jak zvýšit prodej?, ve kterém se například dozvíte, jak přesvědčit zákazníka, aby se zajímal právě o vaše produkty, nebo jak máte rozeznat chyby, které jste v minulosti při prodeji spáchali, případně se jich vyvarovat. Cenným úvodním seminářem v dnešní extrémně rychlé době je také ten věnovaný zvládání stresu. Odborníci z Business Success v něm vedoucí pracovníky učí, jak se proti němu obrnit, jak zvládat hromadu pracovních úkolů i efektivně plánovat čas tak, aby ho zbylo dost i na rodinu a koníčky.

Po absolvování úvodních seminářů z oblastí managementu, prodeje, marketingu a firemní komunikace se přitom klienti mohou rozhodnout, zda chtějí pokračovat ve školení a zúčastnit se dalších odborných seminářů z nabídky. Ty už pochopitelně něco stojí. Je to nicméně investice, která se na základě četných zkušeností klientů bohatě vyplatí. Společnostem totiž přináší nejen návratnost v podobě zisků, ale také vede ke spokojenosti vedení i zaměstnanců, která se pozitivně odráží na efektivitě a hodnotě výsledků celého týmu.

Bezplatných úvodních seminářů se mohou zúčastnit maximálně dvě osoby z firmy a pořádají se v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Termíny je možné zarezervovat přímo na webových stránkách společnosti Business Success, kde také najdete kompletní nabídku seminářů a dalších akcí.

Barbora S.

P. S. S majitelem úspěšné společnosti Business Success, Rastislavem Zacharem, se můžete setkat na naší březnové konferenci Tajemství obchodu. O jeho cestě k dosažení úspěchu se pak dozvíte také v jednom z příštích vydání tištěného magazínu Business Leaders.