Exec-club: Chcete sdílet své zkušenosti s úspěšnými?

- Reklama -

Podnikáte? Nebo řídíte firmu, úspěšné týmy?

Exec club je podnikatelský klub pořádaný za podpory společnosti Business Success, určený podnikatelům a vedoucím pracovníkům z celého Česka, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti.

Zajímají Vás úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací? Jste ochotni si vzájemně předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách? Pak čtěte dál. Bude Vás to zajímat.

Úspěšní nejen v byznysu, ale i v životě

Za vznikem klubu a jeho akcemi stojí Rastislav Zachar, majitel firmy Business Success, který začínal jako obchodní manažer v počítačové firmě. Nyní se věnuje organizování seminářů a podpůrných konzultací pro manažery a obchodníky. „Našimi semináři prošli generální ředitelé velkých výrobních podniků a obchodních společností, ale školení mají co říci také menším, ambiciózním firmám. Naše metody jsou založeny na jednoduchých zákonitostech života a zdravém rozumu,“ podotýká s tím, že je posluchač okamžitě může využít v reálu.

Zacharovým záměrem je mimo jiné to, aby si podnikatelé a vrcholoví manažeři uvědomili, že celkově úspěšný život má jen ten člověk, který dokáže být víc než jen úspěšný v práci. „Tedy ten, který například v pět odpoledne v klidu zavře kancelář, jde domů a těší se na svou rodinu. Jde s ní na procházku, o víkendu na výlet a má se s životním partnerem o čem bavit. Vedle toho má čas na přátele, rodiče a vlastní zájmy. Užije si saunu, tenis nebo cokoli, co má rád, aktivity v klubu včelařů nebo pomoc obci, pokud mu na ní záleží. Zkrátka, celkově úspěšný člověk naplno žije na všech frontách,“ říká Zachar, který prostřednictvím různých aktivit své společnosti Business Success hledá způsoby, jak pomoci majitelům firem i jejich zaměstnancům víc uspět nejen v byznysu, ale v životě vůbec. „Mnoho lidí bohužel stále nevnímá ten rozdíl. Nedochází jim, že enormně úspěšný byznysmen ještě nemusí mít šťastný život. Může mu patřit luxusní mezonet v samém centru města, jenže v něm může žít sám, aniž je s tím v pohodě. Nebo tam sice žije jeho žena a děti, ale on je při své vytíženosti nevidí. V práci dělá vysoké obraty, ale také je unavený, nervózní, s chátrajícím zdravím nebo vysokou nadváhou. A položme si otázku: Tento manažer má řídit lidi? Ten jim má jít vzorem?“

Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“. Nejbližší akce Exec clubu je v pondělí 11. března, setkání bude na téma Mezigenerační vztahy ve firmě. Pokud Vás to zajímá, více o klubu zjistíte zde.

Petr Casanova