Pojďme si společně zahrát hru Get2KnowMe®

Kde poslouchat náš podcast?

Spotify
iTunes

Pro další epizodu Myšlením na vrchol jsme zahrabali v našich archivech a přinášíme vám přednášku a workshop Petra Pachera z minulého ročníku konference Tajemství obchodu. Petr studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používá mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuje zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidí ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používali v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“. Na konferenci mluvil nejprve o své cestě k psychologii a její aplikaci ve firmách. Pak také mluvil o své roli obchodníka, co pro něj znamená a co by měla tato role znamenat pro každého z nás a každou společnost. Následně se dostává k workshopu, jeho téma zní: Jak docílit, aby obchodník vydělával tolik peněz, kolik dokáže.

Smyslem workshopu je, aby si účastníci skutečně zažili a vyzkoušeli, co jim každému chybí pro větší úspěšnost a lepší výsledky právě v obchodní pracovní roli.

Obsah:

a) Seznámíme se s tím, co potřebuje vědět každý obchodník a s čím se potřebuje profesně sžít.

b) Hrajeme psychologickou hru Get2KnowMe®, aby si každý zažil a uvědomil, co potřebuje rozvíjet. Rozebíráme výsledky.

c) Každý účastník si identifikuje, kdo je jeho opravdový klient.

d) Každý účastník si připraví lovecký postoj pro následující dny, aby získal maximální zisk ze zobchodovaných klientů.

Forma bude interaktivní. Seznámení s teorií, praktické příklady, vlastní cvičení každého účastníka samostatně, sdílení v určené skupině. Vlastní individuální příprava na praxi v následujících dnech.

Věříme, že záznam z konference a Petrovy myšlenky, které můžete během poslechu i praktikovat, budou přínosem pro každého našeho posluchače a čtenáře. Nejen s Petrem Pacherem, ale i s dalšími workshopy, řečníky, kouči, mentory a dalšími úspěšnými lidmi, kteří přijdou 5. října podpořit růst našich fanoušků a posluchačů, se můžete potkat na letošním ročníku konference Tajemství obchodu. Vstupenky jsou k dispozici pouze zde.