Časopis Business Leaders

Každé 2 měsíce Vámi nejpoptávanější témata sestavuji do uceleného magazínu, který má více než 100 stran a zasíláme jej přímo k Vám domů.

Aktuální číslo

Magazín BL 5/2017

Máte sklon odkládat to, co považujete za důležité? Ale proč, když tím neroste úleva, ale trápení? Co se vlastně v člověku děje, a jak to může překonat?

Nové vydání učí skoncovat s prokrastinací, být silnější než naše výmluvy. Báječné příklady úspěšných lidí, kteří na cizích výmluvách dokonce postavili svůj byznys.

Základní téma osobního rozvoje – jak své mindráky měnit v přednosti, jak se z malého stát větším, jak se přestat bát vlastního selhání – včetně osvědčených nástrojů v podnikání a zaměstnání na 100 stranách specifického magazínu Business Leaders.

Rozesíláme od 26. října pouze do vyprodání zásob.

Jak darovat předplatné na Vánoce

Dárkový voucher na roční předplatné magazínu Business Leaders pro Vaše blízké získáte ZDE.

Dárkový voucher můžete také doplnit některým z našich diářů: Projektovým zápisníkem nebo Sebekoučovacím deníkem, které si můžete vybrat ZDE.

Motivační plakáty ještě seženete ZDE.

Proč pro Vás tvoříme BL

Internetový článek nás omezuje počtem stran, magazín ne. Každé vydání tvoříme jako „knihu“, jedno Vaše téma od první do poslední stránky.

Počet výtisků je omezený. Dotisk neděláme. Vyprodaná čísla tedy už nemohou být k dispozici. Ke starším, které Vás zajímají, se ještě dostanete ZDE.

Všechny dotazy ohledně doručení Vašeho výtisku pište prosím sem.

Žijete-li mimo Česko, mobilní aplikace ke čtení elektronické verze BL je ZDE. Dostupné jsou verze pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného a DPH 10 %.

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
5/2017 (říjen 2017)
6/2017 (prosinec 2017)
1/2018 (únor 2018)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.