Časopis Business Leaders

Každé 2 měsíce Vámi nejpoptávanější témata sestavuji do uceleného magazínu, který má více než 100 stran a zasíláme jej přímo k Vám domů.

Business Leaders 3/2017

Aktuální číslo

Pro ty, kteří zvažují podnikat, nebo již podnikají a točí se v začarovaném kruhu. Peníze potřebujeme, ať chceme svůj byznys rozjet, nebo rozvinout. Potřebujeme je, abychom začali prodávat své produkty nebo služby, abychom mohli investovat a mít stále více zákazníků, abychom mohli včas inovovat a udržet s druhými tempo na trhu… Ano, peníze potřebujeme v každé fázi byznysu. Ale kde je brát, když vlastních nemáme dost, nebo na rezervy nechceme sahat?

Nejzajímavější podnikatelské strategie lidí, kteří byli ve stejné situaci jako Vy. Jedno téma od první do poslední stránky, know-how, zkušenosti úspěšných a doporučení.

Dostupné od 26. června pouze do vyprodání zásob.

Business Leaders 4/2017

Připravované číslo

Jak zlepšit výsledky, ať pracujeme sami, nebo v týmu? Jaké možnosti k vylepšení produktivity, efektivity, time managementu a sebemotivace úspěšní lidé využívají a jak přemýšlejí, když hodnotí své dosavadní kroky a přijímají opatření k jejich zlepšení?

Toto vydání je plné lidí na vrcholu. Nikdo z nich však na vrchol nespadl z nebe. Každý ke svému snu jednak musel vystoupat a jednak najít správnou cestu. Jaká může být pravá pro Vás? A proč nikdy nezapomínat, že „když zjistíš, že Tvá cesta k cíli nevede, změň cestu, nikdy ne cíl“?

Rozesíláme od 26. srpna pouze do vyprodání zásob.

Petr Casanova

Proč pro Vás píšu BL

Internetový článek mě omezuje počtem stran, magazín ne. Každé vydání tvořím jako „knihu“, jedno Vaše téma od první do poslední stránky.

Počet výtisků BL je omezený. Chcete se potkávat, komunikovat se mnou, a můj čas je pouze jeden. Větší počet lidí než nynějších 2500 nezvládnu.

Všechny dotazy ohledně doručení Vašeho výtisku pište prosím sem.

Žijete-li mimo Česko, mobilní aplikace ke čtení elektronické verze BL je ZDE. Dostupné jsou verze pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného a DPH 10 %.

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
3/2017 (červen 2017)
4/2017 (srpen 2017)
5/2017 (říjen 2017)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.