Staň se součástí týmu Business Leaders

REDAKTOR

„Chceme Business Leaders rozvíjet, ale nedokážeme to sami. Hledáme mladé, šikovné a ambiciózní lidi, ochotné se učit a pracovat na sobě. Pokud splňuješ následující požadavky, pošli nám životopis v českém a anglickém jazyce na email bartosova@firstclass.cz

Petr Casanova

Koho hledáme?

Jsi student posledního ročníku VŠ nebo čerstvý absolvent a hledáš způsob, jak intenzivně rozvíjet své dovednosti? Chceš svým talentem a svou motivací přispívat k rozvoji a spokojenosti našich čtenářů? Je Tvým hnacím motorem zjišťování zajímavostí ze světa businessu na českém i zahraničním poli? Denní používání angličtiny je pro tebe bez problému? Motivovalo by Tě sbírání zkušeností po boku zkušeného Petra Casanovy?

Pak hledáme právě Tebe! Chceme rozšířit redakční tým Business Leaders o talentovaného a ambiciózního kolegu, kterého zajímá dění ve světě businessu, má perfektní znalost angličtiny a touží se každý den učit novým věcem.

Co bude Tvá náplň práce:

  • psaní článků na webové stránky Business Leaders,
  • psaní článků do tištěného magazínu Business Leaders,
  • překlad článků z a do anglického jazyka,
  • spolupráce s Petrem Casanovou v rámci prezentace Business Leaders na sociálních sítích a na struktuře tištěného magazínu,
  • komunikace s grafikem při tvorbě tištěného časopisu,
  • nutná administrace s výše zmíněnými aktivitami spojená.

Co od Tebe očekáváme:

  • perfektní znalost gramatiky anglického a českého jazyka,
  • aktivní zájem o svět businessu,
  • kladný přístup ke změnám a implementaci nových postupů,
  • chuť učit se novým věcem,
  • silný time management a smysl pro zodpovědnost,
  • zkušenost s psaním článků o businessu výhodou.

Co Ti nabízíme:

  • přátelský kolektiv a velmi příjemné pracovní prostředí,
  • zaměstnání v kanceláři v centru Prahy poblíž Václavského náměstí,
  • služební počítač a telefon,
  • příspěvek na sportovní aktivity,
  • adekvátní finanční ohodnocení.

Pokud splňuješ výše popsané požadavky, pošli nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email bartosova@firstclass.cz.

Kontaktuj nás