Staň se součástí týmu Business Leaders

TVŮRCE A ORGANIZÁTOR CONTENTU

„Chceme Business Leaders rozvíjet, ale nedokážeme to sami. Hledáme mladé, šikovné a ambiciózní lidi, ochotné se učit a pracovat na sobě.

Petr Casanova

Koho hledáme?

Umíš napsat smysluplný obsah pro byznys magazín a zároveň zařídit vše nezbytné pro fungování celého titulu? Rád/a píšeš, ale zároveň si umíš věci zorganizovat? Říkají ti něco slova jako marže, retail nebo investice? Líbilo by se Ti spolu s námi vytvořit ten nejlepší český časopis o byznysu? Chceš sbírat zkušenosti pod vedením úspěšného Petra Casanovy?

Pak hledáme právě Tebe!

Nemusíš být redaktor s mnohaletou praxí, můžeš mít právě po škole, nebo nastupovat do posledního ročníku. Hlavní je pro nás cílevědomost, zájem se učit a chuť vytvořit jedinečný titul na českém trhu.

Co bude Tvá náplň práce:

  • Psaní článků na webové stránky i do tištěného magazínu Business Leaders – články, rozhovory, posty na sociální média apod.
  • Koordinace externích autorů, kontrola podkladů, deadlinů
  • Výběr témat do dalších vydání
  • Komunikace se čtenáři na sociálních sítích
  • Spolupráce s grafikem
  • Udávání směru celého konceptu

Co od Tebe očekáváme:

  • Skvělou znalost gramatiky a stylistiky českého a anglického jazyka
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Velkou ochotu se učit a zároveň si nechat poradit
  • Schopnost přijímat změny a hledat nové postupy
  • Zájem o obor byznysu, obchodu a nové trendy
  • Zkušenost s tvorbou obsahu

Co Ti nabízíme:

  • Zajímavou výzvu, kdy se můžeš podílet na jedinečném projektu
  • Práci na plný úvazek
  • Mladý kolektiv plný inspirativní kolegů
  • Služební počítač a telefon
  • Kancelář v centru Prahy přímo u stanice metra Muzeum
  • Adekvátní finanční ohodnocení

Jestli Tě nabídka zaujala a chtěl/a by ses k nám přidat, jsme moc rádi! Pošli nám svůj životopis v češtině a angličtině, k tomu přidej pár svých ukázkových textů a celé to pošli na e-mail: bartosova@firstclass.cz.

Kontaktuj nás