Co je Business Leaders?

Místo pro každého, kdo chce být lídrem

Když v roce 2010 založil Petr Casanova portál FirstClass.cz, dnes největší komunitu osobního rozvoje na českém internetu, netušil tehdy, jak moc ovlivní tato komunita celý jeho život. Po pěti letech, v roce 2015, již byla komunita FirstClassu natolik velká, že nebylo v Petrových silách věnovat se aktivně všem oblastem osobního růstu. A tak vznikl další Petrův projekt, webový portál businessleaders.cz, a to s jediným cílem, aby i tento portál pomáhal čtenářům v jejich rozvoji. V tématech se více zaměřujeme na kariérní a profesní růst. Přinášíme podnikatelské know-how a ukazujeme cesty těch, kteří již dokázali dosáhnout úspěchu.

Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj.

Pokud řídíte firemní tým, máte vlastní podnik či o něm jen přemýšlíte a sníte, jste na správném místě. Úspěchu v jakékoliv oblasti našeho života ale nedosáhneme čekáním. Musíme se rozhodnout, udělat první krok a vykročit na cestu za úspěchem. Na té cestě nás čeká spousta překážek a Business Leaders chce být tím průvodcem, který vám bude pomáhat překonat každou z nich.

Setkáváme se s lidmi, kteří to již dokázali. Nebáli se přijmout životní výzvu, nezalekli se nesnází, problémů a stali se úspěšnými. Chceme vás inspirovat prostřednictvím příběhů těchto lidí a sledovat jejich kroky k úspěchu. Prostřednictvím článků na webu businessleaders.cz, podcastu Myšlením na vrchol, konferencí nebo čtenářského klubu přinášíme našim čtenářům příběhy a zkušenosti těchto lidí. 

Staňte se součástí komunity lidí, kteří aktivně pracují na svém profesním růstu. Staňte se pravidelným posluchačem podcastu, fanouškem na našich sociálních sítích a odběratelem newsletteru a těšte se na pravidelnou denní dávku inspirace a zkušeností, které se stanou motivací a hnacím motorem vašeho úspěchu.

Sledujte nás také na sociálních sítích

Kontakty

Redakce

redakce@businessleaders.cz

E-shop

shop@firstclass.cz / +420 607 975 171

Inzerce

Lukáš Eder, Business Development Manager: eder@firstclass.cz / +420 739 373 352

Vše kolem IT

Tomáš Polák, Head of IT: admin@firstclass.cz

First Class Publishing a.s.

Sídlo a korespondenční adresa: Washingtonova 1624/5, Praha 1, 110 00.

IČ: 247 13 252
DIČ: CZ24713252

Společnost First Class Publishing a.s. je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 16356.