Magazín Business Leaders

Podnikatelské příběhy, které vás vtáhnou do děje.

Tištěný a on-line magazín Business Leaders vydává nezávislé vydavatelství First Class Publishing, které oslovuje největší komunitu osobního rozvoje na českém internetu. Magazín se zaměřuje na podnikatelské příběhy progresivních osobností českého byznysu a konkrétní podnikatelské a managerské know-how, které prostřednictvím oslovených lídrů předává svým čtenářům.

Pokud řídíte firemní tým, máte vlastní podnik či o něm přemýšlíte, jste na správném místě. Magazín BL vám spolu se zpovídanými lídry ukazuje co možná nejjednodušší cestu k úspěšnému a profitabilnímu byznysu různého zaměření, upozorňuje na překážky, které vás na této cestě mohou čekat a vyvrací mylné obavy, že něco nejde. Protože všechno jde. Stačí chtít.

Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj.

Tištěný magazín je prodloužením internetové stránky, vychází každý sudý měsíc a k dostání je výhradně na objednávku přes e-shop. Dostupná je také digitální verze vydání, a to přímo v naší mobilní aplikaci FirstClass.cz (Android a iOS).

Pro čtenáře také pravidelně připravujeme podcasty se zajímavými lídry z českého podnikatelského a managerského prostředí a oblíbené byznys konference, o kterých vždy včas informujeme na našich webových stránkách i sociálních sítích. Pokud si přejete být stále v obraze, můžete se přihlásit také k našemu newsletteru.

Sledujte nás také na sociálních sítích

Kontakty

Předplatné

predplatne@businessleaders.cz

Redakce

redakce@businessleaders.cz

E-shop

shop@firstclass.cz / +420 607 975 171

Inzerce

Lukáš Eder, Business Development Manager: eder@firstclass.cz / +420 739 373 352

Vše kolem IT

Tomáš Polák, Head of IT: admin@firstclass.cz

First Class Publishing a.s.

Sídlo a korespondenční adresa: Washingtonova 1624/5, Praha 1, 110 00.

IČ: 247 13 252
DIČ: CZ24713252

Společnost First Class Publishing a.s. je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 16356.